EDGARS PAVLOVSKIS

Portretu un kāzu fotogrāfs

Jau kopš agras bērnības mani interesē lietu daba. Šķiet ļoti interesanti uzzināt, kas no kā sastāv, kā darbojas. (Avuj! cik daudz rotaļlietu savulaik izjauktas izziņas procesa vārdā.. Patīk saskatīt lietās neparasto, ko citi uzreiz nepamana. Kā jau vairākums, sākumā mācījos vispārīgās izglītības skolā; tālākās skolas gaitas gan sasistītas ar IT jomu.

Ar fotogrāfiju sāku nodarboties pagājušās desmitgades vidū. Pakāpeniski fotogrāfija aizrāva mani tik spēcīgi, ka kļuva daļa no manis paša, manas dzīves. Man patīk justies radošam, mācēt redzēt, ķert, fiksēt visas dzīves izpausmes – tās elpu un skaistumu. Esmu sapratis, ka šī ir mana vieta, no šīs pasaules nemaz negribas izkļūt.

Pamatā dodu priekšroku darbam ar cilvēkiem, kaut arī dažreiz nodarbojos arī ar kluso dabu, ainavu un citu žanru fotografēšanu. Bildējot cenšos rast interesantus rakursus, neordināru kā arī klasisku kompozīciju risinājumus.

Pastāvīgi tiecos uz attīstību, kā tehnoloģiskā ziņā tā arī zināšanās un radošumā – tādējādi arvien uzlabojot savu darbu kvalitāti. Ja jūs man jautātu – kura ir mana labākā fotogrāfija, es atbildētu – tā, kura vēl nav notverta.